O Nas

Firma JATA Spółka z o.o. powstała w 1997 roku. Na podstawie podpisanej umowy dealerskiej stała się Autoryzowanym Dealerem Fiat Auto Poland S.A. Te 20 lat to ciągły proces inwestycyjny, rozwój infrastruktury oraz doskonalenie naszej kadry pracowniczej. Główne działania to sprzedaż nowych samochodów dostawczych, świadczenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaż części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych a także usług finansowych i ubezpieczeniowych. Wraz ze sprzedażą samochodów nowych prowadzimy odkup i sprzedaż samochodów używanych, sprzedaż produktów finansowych oraz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych. Stacja serwisowa wykonuje wszystkie naprawy specjalistyczne, montaże dodatkowego wyposażenia oraz obsługi okresowe pojazdów. Okres wielu lat naszej działalności pozwolił na wypracowanie odpowiedniego wizerunku firmy wśród naszych klientów oraz ugruntował mocną pozycję na naszym rynku lokalnym. Doprowadziliśmy do stworzenia młodego, silnego zespołu pracowniczego, który nie boi się nowych wyzwań i coraz to wyższych oczekiwań i potrzeb klientów.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych  jest Jata Spółka z o.o. Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości z zakresu Regulacji o Ochronie Danych Osobowych (RODO) odpowie Nasz Inspektor Ochrony Danych. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się telefonicznie, poprzez adres e-mail, lub pisemnie na adres siedziby Administratora w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: iod@jata.com.pl, telefonicznie pod numerem 74 8538992 lub pisemnie na adres siedziby Administratora: Jata Spółka z o.o. 58-100 Świdnica ul. Kolejowa 20.

Wybrana lokalizacja